اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

khaleghy-methodبه حیاط آموزشی خالقی خوش آمدید.
آموزش زبان‌های انگليسی، ژاپنی و كتاب‌های درسی
The right place to obtain the KEY to success.
Khaleghy Education Yard
كليد موفقيت را در حیاط آموزشی خالقی به‌دست بياوريم

به‌نام خالق هستی

     پس از تدریس زبان انگلیسی به مدت بیش از یك ربع قرن به فارسی زبانان، هندی زبانان و ژاپنی زبانان به صورت كلاس‌هایی با تخته سیاه و تخته سفید، و همین‌طور تدریس به روش رو در رو با رفتن به داخل كامپیوتر زبان آموز از طريق اينترنت پر سرعت در هر نقطه از جهان هستی به این نتیجه رسیدم كه انقلابی در روش آموزش زبان‌های انگلیسی و ژاپنی و كتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها ایجاد شود تا هزینه‌ی كمتری برای زبان ‏آموزان، دانش آموزان و دانشجویان داشته باشد. و از این گذشته در روش آموزشی خالقی، زبان ‏آموز می‌تواند ارتباط دایم با من داشته باشد. چرا كه در روش آموزشی خالقی، زبان آموز در هر جا و در هر زمان (Anywhere, Anytime) حتی بدون داشتن اینترنت پر سرعت می‌تواند درس را مرور كرده و صدای مرا بشنود و توضیح لغت به لغت را از طریق تلفیقی از زبان مادری و زبان انگلیسی (Eclectic) به‌طور كامل و همراه با ترجمه داشته باشد. در روش آموزشی خالقی، یادگیری الفبای انگلیسی در طول دوره‌ی سطح ١٢ انجام می‌شود، نه در بدو شروع كلاس.

     زبان آموز ١٤ سطح را می‌گذراند كه سطح ١٤ پایین‌ترین و سطح ١ بالاترین سطح است.

     زبان‏ آموز در هر سطح،  ٣٦ جلسه كلاس دارد كه در هر جلسه ٥٠  لغت جدید فرا می‌گیرد. به ‏عبارتی در هر سطح ١٨٠٠ لغت فرا گرفته و تا پایان سطح ١ مجموعاً ٢٥٢٠٠ لغت یاد می‌گیرد. در نتيجه می‌تواند در امتحان تافل TOEFL شركت نموده و امتیاز بالایی كسب نموده و در دانشگاه‌های انگلیسی زبان دنیا تحصیل نماید. 

انشاءالله

به‌نام خالق هستی

 

حیاط آموزشی خالقی كه قبلاً تحت عنوان "حیاط انگلیسی خالقی" فعالیت داشته است حالا زمینه‌ی كاری خود را گسترش داده و به تدریس دروس مدارس و دانشگاهی هم می‌پردازد. به همین خاطر نام حیاط آموزشی خالقی (Khaleghy Education Yard) با علامت ®KEY به معنای "كلید" را به‌خود اختصاص داده است.

نام خالقی با انگلیسی هم معنا شده است. Khaleghy's name is synonymous with English

مقدمه
وقتی كه شرایط را برای فقط یك عضو خانواده فراهم می‌كنیم تا زبان انگلیسی، ژاپنی و یا هر زبان دیگری را یاد بگیرد و یا از نعمت تحصیل برخوردار شود، داریم با دستان خودمان بین آن عضو با دیگر اعضای خانواده شكاف ایجاد می‌كنیم مگر این‌كه آن عضو در حال پیشرفت، دست دیگر اعضاء را هم بگیرد و آن‌ها را پا یه‌پای خود به سمت جلو بكشاند. این عمل، كاری بس دشوار است. البته كسانی هم بوده‌اند كه توانسته‌اند دیگر اعضای خانواده را هم، به سمت پیشرفت سوق دهند ولی تعداد آن‌ها انگشت شمار بوده است. این‌جاست كه روش آموزشی خالقی با سابقه‌ی بیش از یك ربع قرن تدریس در ایران، هندوستان و ژاپن خلق می‌شود تا نه فقط از ایجاد شكاف بین اعضای خانواده جلوگیری كند بلكه باعث ایجاد انسجام و یك‌پارچگی در بین اعضای خانواده شود. در روش آموزشی خالقی هیچ شهریه‌ای از خانواده دریافت نمی‌شود؛ بلكه خانواده به‌جای هزینه‌ی تردد به كلاس‌های حضوری حیاط آموزشی خالقی و پرداخت هشتاد هزار تومان برای هر عضو خانواده بابت هر جلسه كلاس، فقط معادل كرایه تاكسی یكی از اعضاء را پرداخت می‌كند. یعنی با پرداخت جلسه‌ای چهار هزار تومان، از نوزاد چند ماهه، با در معرض زبان انگلیسی و یا زبان ژاپنی قرار گرفتن، تا دیگر اعضای خانواده كه در سنین و سطوح بالاتری هستند، این زبان‌ها را یاد می‌گیرند و یا كتاب‌های درسی را می‌آموزند. در روش آموزشی خالقی نیازی به زمان و مكان خاصی نیست. حتی به هنگام اجرای جلسه‌های كلاس، نیازی به اینترنت هم نیست. پس با روش آموزشی خالقی امكان تحصیل و یادگیری زبان‌های انگلیسی و یا ژاپنی برای فارسی زبانان ساكن شهرها و روستاهای جهان یكسان است. این امر شامل فارسی زبانان ساكن در روستاها و شهرهای ژاپن، افغانستان، تاجیكستان و یا هر فارسی‌زبانی كه دسترسی به مراكز آموزش زبان و مدارس ایرانی خارج از ایران را ندارند، می‌شود. هر سطح آموزش زبان شامل ٣٦ جلسه‌ی ٩٠ دقیقه‌ای می‌باشد. مجموع چهارده سطح، ٧٥٦ ساعت تدریس است كه طی این سطوح تعداد
٢٥٢٠٠ لغت آموزش داده می‌شود. قابل ذكر است كه جلسه‌ی رایگانی كه در اختیار زیان‌آموز قرار می‌گیرد توسط تلفن و یا نرم‌افزارهای موجود از طریق اینترنت از زبان‌آموز سؤال می‌شود و پس از حصول اطمینان از یادگیری، جلسه‌ی بعدی را دریافت می‌نماید. و این رویه برای تمامی جلسات بعدی هم در نظر گرفته شده است. یعنی از كسی كه درخواست جلسه‌ی بیستم سطح هشت را دارد، در ابتدا نوزده جلسه‌ی سطح هشت از زبان‌آموز سؤال می‌شود و سپس زبان‌آموز چهار هزار تومان به حساب بانكی از طریق كارت به كارت واریز می‌نماید تا رمز جلسه‌ی بیستم را دریافت نماید. بابت زمانی كه برای سؤال كردن گذاشته می‌شود، فعلاً هیچ‌گونه هزینه‌ای از زبان‌آموز دریافت نمی‌گردد. ضمناً در روش آموزشی خالقی از اتلاف وقت خانواده جلوگیری شده، از مرخصی‌های ساعتی ولی زبان‌آموز یا دانش‌آموز هم جلوگیری شده است. در نتیجه بهبود اقتصاد خانواده را بالا برده و بار ترافیكی شهرها را كاهش می‌دهد.

معلمین عزیز ما دوست دارند تا جایی كه همه‌ی دانش‌آموزان، موضوع درسی را یاد بگیرند، توضیح دهند، اما در این میان دانش‌آموزانی كه سریع‌تر درس را یاد گرفته‌اند اعتراض می‌كنند كه وقت كلاس دارد با توضیح اضافی تلف می‌شود. در نتیجه دانش‌آموزی كه زمان زیادتری برای یادگیری نیاز دارد، و معلم دلسوز ما تسلیم شده و باعث ترك تحصیلی و سَرخوردگی آن دانش‌آموز شده و آرزوی بر باد رفته‌ی خود را در آینده، در فرزند خود می‌جوید و اصرار دارد علیرغم خواسته‌ی درونی فرزند خود مثلاً پزشك یا معلمی شود كه تسلیم دانش‌آموزان با سرعت یادگیری بالا نشود. همه‌ی دانش‌آموزان از نعمت پدر و مادر باسواد برخوردار نبوده و یا پدر و مادر شاغل بوده و نمی‌توانند زمانی را برای كمك به فرزندان خود بگذرانند. از این گذشته كتاب‌های زمان تحصیل پدر و مادرها و فرزندان خودشان تغییر كرده و هر ساله همین‌طور است. در روش آموزشی خالقی هر دانش‌آموزی، با حوصله می‌تواند چندین بار به یك درس گوش فرا داده تا كاملاً آن‌را یاد بگیرد و به‌جای ترك تحصیل كردن و سَرخورده شدن، حتی نابغه شود. هدف روش آموزشی خالقی این است كه مشكلات یادگیری زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و مواد درسی برای فارسی زبانان داخل كشور و یا مدارس ایرانی خارج از كشور و یا ساكن در هر گوشه‌ی این جهان هستی با كمترین هزینه بر طرف شود. انشاءالله

در روش آموزشی خالقی، پس از طی ١٤ سطح، تعداد ٢٥٢٠٠ لغت زبان انگليسی فرا می‌گيريم. سطح ١٤ پايين‌ترين سطح است و سطح ١ بالاترين سطح می‌باشد. روی هر سطح يك تلنگر بزنيم تا اهداف هر سطح را ببينيم.

 • سطح چهارده
 • سطح سيزده
 • سطح دوازده
 • سطح يازده
 • سطح ده
 • سطح نه
 • سطح هشت
 • سطح هفت
 • سطح شش
 • سطح پنج
 • سطح چهار
 • سطح سه
 • سطح دو
 • (TOEFL) سطح يك

در سطح ١٤ كه پایین‌ترین سطح روش آموزشی خالقی است زبان‌آموز طی ٣٦ جلسه، تعداد ١٨٠٠ لغت جدید یاد می‌گیرد. در جلسه اول این سطح كه زبان‌آموز می‌تواند حتی یك بچه‌ی شش ساله باشد، پنجاه لغت جدید یاد می‌گیرد. با وجود این‌كه جلسه اول با لغاتی ساده شروع می‌شود، اما در همان جلسه اول، پس ازچهل دقیقه، زبان آموز یاد می‌گیرد كه چگونه به زبان انگلیسی بگوید: "آن مرد سبیل گذاشته است". با وجود این‌كه در سطح چهارده، زبان‌آموز حروف را همراه با شنیدن لغات می‌بیند، ولی هدف روش آموزشی خالقی این نیست كه در سطح چهارده و حتی سطح سیزده حروف القبای انگلیسی آموخته شود. فقط در این دو سطح چهارده و سیزده هدف بر این است كه زبان‌آموز از لغات، در ذهن خود عكس بگیرد. این كار به تندخوانی زبان‌آموز در آینده كمك خواهد كرد كه روی حروف تمركز نكند. به این شكل، "جزء" را كنار گذاشته و به "كل" فكر می‌كند. دقیقاً همانند یك بچه‌ی فارسی زبان هفت ساله كه پا به مدرسه می‌گذارد و زبان فارسی را بلد است ولی خواندن و نوشتن حروف فارسی را بلد نیست.

 

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد

BankMellat

Tehran

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18